Koje bi vas mjesto zadovoljilo NK Jadran LP na kraju sezone?

2-0 38' Vasilj

3-0 42' Primorac

4-0 66' Marinović

5-0 85' Marinović

U 34. kolu 3. HNL-jug NK Jadran LP je na domaćem terenu pobjedio NK Raštane 5-0. Ovom pobjedom su jadranaši zaključili lošu sezonu te uspjeli izboriti ostanak. Susret je od početka obilježen dominacijom plavih te u 8. i 38. minuti Vasilj pogađa za mirnih 2-0. U 42. minuti Dino Primorac zabija prekrasan gol sa 25 metara za 3-0. U drugom djelu uzdrmane goste još dva puta nokautira Marinović. Susret je pratilo 500 gledatelja.

2-2 90' Kordić

U 33. kolu 3. HNL-jug NK Jadran LP je na gostovanju kod NK Uskoka osvojio jedan bod odigravši 2-2. Prvo poluvrijeme ravnopravna bitka, a valja izdvojiti prečku Vasilja. U drugom dijelu jadranaši dolaze do vodstva u 68. minuti preko Dane Dabića. Nakon toga u 76. minuti iz korenara glavom zabija Radić za 1-1. U 80. minuti Dane Dabić prelazi obranu i vratara domaćih i zabija za 1-2. Kada se činilo da će sva 3 boda odnijeti Pločani, Kordić zabija u sudačkoj nadoknadi za konačnih 2-2. U zadnjem kolu NK Jadran LP će na Jadranovu ugostiti lidera prvenstva NK Raštane.

2-1 87' karamatić (11 m)

U 32. kolu 3. HNL-jug NK Jadran LP je stigao do važna 3 boda protiv rivala iz Opuzena. Utakmicu je u potpunosti obilježila dominacija jadranaša. U prvom dijelu samo je vratar Opuzenaca spasio Neretvanac da ne gubi sa 2-3 razlike. U nastavku ista priča, dominacija Pločana, ali u 69. minuti jedan kontra napad gostiju donosi plodom i Mihaljević zabija za 0-1. Nakon toga trenutci tuge za jadranaše i navijaće, ali najbolji igrać utakmice Zoran Karamatić vraća nadu u pobjedu u 77. minuti kada zabija za 1-1. Tada nastaje ludilo na tribinama koje su bile ispunjene do posljednjeg mijesta i kreće totalna dominacija jadranaša koja je okrunjena u 87. minuti kada Zorana Karamatić zabija za konačnih 2-1 iz kaznenog udarca.

jadran-lp @ 11:24 |Komentiraj | Komentari: 4 | Prikaži komentare
Zmaj M - NK Jadran LP     1-1

Strijelci:

1-0 55' Šimić

1-1 67' Vasilj

U 31. kolu 3. HNL-jug NK Jadran LP je na gostovanju kod izravnog konkurenta za opstanak NK Zmaja iz Makarske odigrao 1-1. Zaslužen bod jadranaša nakon što su domaćini u 55. minuti došli do vodstva. U 67. minuti je izjednaćio Vasilj nakon kornera. Utakmica je bila borbena prava ratnička za opstanak. Jadranaši mogu biti zadovoljni bodom jer su ostavili razliku od 3 boda ispred Zmaja.

jadran-lp @ 11:18 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
ponedjeljak, svibanj 7, 2012
NK JADRAN LP - NK VAL       2-0

Strijelci:

1-0 1' Šarić (ag)

2-0 80' Karamatić

U 30. kolu 3. HNL-jug NK Jadran LP je stigao do važna 3 boda pobjedom nad NK Valom. Domaći su dobro otvorili utakmicu i poveli već u 1. minuti kada Šarić zabija glavom autogol za vodstvo jadranaša 1-0. Nakon toga prava ratnička igra dviju kvalitetnih ekipa i tek u 80. minuti Zoran Karamatić zabija za konačnih 2-0 na asistenciju Ante Dominikovića. U 31. kolu NK Jadran LP će gostovati u Makarskoj protiv Zmaja i to bi mogla biti odlučujuća utakmica za spas u 3. HNL-jug.

jadran-lp @ 20:08 |Komentiraj | Komentari: 0
ponedjeljak, travanj 30, 2012
NK Neretva - NK Jadran LP     1-1

Strijelci:

0-1 15' Vasilj

1-1 23' Milinković

U 29. kolu 3. HNL-jug NK Jadran LP je na gostovanju kod susjeda iz Metkovića odigrao 1-1. Jadranaši su bolje otvorili susret i u 15. minuti Vasilj istrćaje sam na vratara i zabija za 0-1. U 23. minuti Milinković zabija iz očitog zaleđa za 1-1. Nakon toga tvrda utakmica uglavnom na sredini terena uz puno nervoze i prekršaja. Na kraju je završilo 1-1. U sljedećem kolu u subotu 5.svibnja NK Jadran LP će ugostiti NK Val.

jadran-lp @ 09:00 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
petak, travanj 27, 2012
U 29. kolu 3. HNL-jug NK Jadran LP će gostovati kod susjeda NK Neretve iz Metkovića. Nakon niza dobrih rezultata jadranaši kreću na ovo gostovanje koje bi im moglo eventualnom pobjedom prelomiti bitku za opstanak i konačan spas. Susret počinje u Subotu sa početkom u 16:30. Poziv svim navijačima da dođu  "Iza Vage" i podrže jadranaše u pohodu na nova 3 boda.

3-1 90+2' Dabić

U 28. kolu 3. HNL-jug NK Jadran LP je na domaćem terenu svladao NK Hrvace rezultatom 3-1. Jadranaši su dominirali odmah na otvaranju i u 11. minuti Dabić zabija za vodstvo nakon kornera. Nakon toga u 40. minuti Zoran Karamatić povečava vodstvo domaćih. U 52. minuti nepažnju obrane jadranaša koristi Mataš koji lobuje istrčalog Hrstića za 2-1. Nakon toga jadranaši su imali par prigoda za rješenje utakmice ali potvrda nova 3 boda stiže u 90. minuti kada kapetan Dabić zabija glavom za konačnih 3-1. U idućem kolu NK Jadran LP u subotu gostuje kod susjeda NK Neretve iz Metkovića.

jadran-lp @ 09:09 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
utorak, travanj 24, 2012
U 28. kolu 3. HNL-jug NK Jadran LP će doma ugostiti NK Hrvace. Nakon poraza od Primorca iz Stobreča pred jadranašima je važan susret u Pločama protiv protivnika kojeg se mora pobjediti. Iznimno važna utakmica u borbi za ostanak. Susret počinje u 16:30, dođite i podržite jadranaše u pohodu na nova 3 boda.

4-2 74' Karamatić

U 27. kolu 3. HNL-jug NK Jadran LP je na gostovanju kod NK Primorca iz Stobreča poražen rezultatom 4-2. Domaćini su bolje otvorili susret i pogotcima Plazonića i Buljata stižu do ranog vodstva. Trznuli su se jadranaši nakon toga te nižu nekoliko prilika od kojih je jedna u 45. minuti ušla u gol udarcem sa 16 metara Dinka Vukušića. Na otvaranju drugog poluvremena jadranaši su imali 2 izvrsne prilike ali neuspijevaju smanjiti. Onda u 55. minuti nakon početnićke pogreške vratara Čaglja koji je ušao na poluvremenu umijesto Hrstića zabija Vučković sa 2 metra za 3-1. U 65. minuti vratar Čagalj nepotrebno istrćava te ga Pedišić lobuje. Nakon toga na terenu postoje samo plavi. U 74. minuti Karamatić natrčava na ubačaj sa strane i zabija za 4-2. Jadranaši su mogli i do boda, ali se vratar Vugdelija istaknuo sa par izvrsnih obrana Cvijanoviću, Dominikoviću, Dabiću.

jadran-lp @ 09:15 |Komentiraj | Komentari: 4 | Prikaži komentare